Skoči na glavno vsebino

Učenci in učiteljice interesne dejavnosti pohodništvo na POŠ Vitomarci, ki smo si nadeli ime Andraške nogice, smo se v torek, 4. 10. 2022 odpravili na prvi letošnji pohod. Krožek na naši šoli deluje že tretje leto in na skorajda vsakem pohodu je prisotnih več kot polovica učencev naše šole. Tudi tokrat je bilo tako. Na prvem uvodnem “treniranju pohodnih mišic” je bilo prisotnih 38 otrok in tri pohodno razpoložene učiteljice, Mateja, Marjana in Andreja.

Pot nas je zanesla po poteh domače občine in ko smo že mislili, da smo si v prejšnjih letih ogledali vsako ped občine, na vsakem pohodu znova ugotovimo, da to ni tako. Vedno znova nas presenetijo novosti in spreminjanje narave. Poleg kulturnih znamenitosti ob poti, smo si ogledali tudi vse kar nam ponuja jesen.

Vreme nam je bilo več kot naklonjeno, toplo in sončno ter nas je kar precej utrudilo. Pa ne dovolj, saj bomo vztrajali in se že veselimo novih pohodniških pustolovščin.

Mateja Štancer, mentorica ID pohodništvo POŠ Vitomarci

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost