Select Page

TEKMOVANJA 2021/2022

(seznami se ažurirajo sproti po tekmovanjih)

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine Priznanje Mehurčki
1. razred: Iva Berlak, Matevž Košnik, Lan Kukovec, Leon Mihorič, Luka Nartnik, Jakob Ploj, Nik Zorko, Tilen Zorko
2. razred: Sara Cmour, Neža Fekonja, Julija Kocuvan, Lars Peklar, Mark Ploj, Filip Vrbovšek, Hana Zorec
3. razred: Matic Furšt, Špela Germič, Vita Koren, Žak Plohl
POŠ Vitomarci:
1. razred: Andraž Černel
2. razred: Rene Ajlec Čuk, Arian Divjak, Lora Fridau, Kaja Ilešič, Gabrijela Krepša, Iza Škerbec
3. razred: Zala Černel, Lili Ilešič
Bronasto priznanje
4. razred: Nina Lorenčič, Lana Majhenič, Neža Šamperl, Ajda Berghaus, Anže Kocbek
5. razred: Maša Cmour, Anna Mihorič
6. razred: Neža Borko
7. razred: Zala Anželj, Gabrijela Žmavc
8. razred: Vid Breznik Videtič, Julija Zorko, Sofija Nekrasova
9. razred: Taja Pučko, Lana Lovrenčič
POŠ Vitomarci:
4. razred: Alja Vogrin
5. razred: Neža Druzovič
6. razred: Jaka Čeh, Tjaša Hanžel
Srebrno priznanje:
8. razred: Vid Breznik Videtič
9. razred: Taja Pučko
Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike Priznanje Kenguru
1. razred: Iva Berlak, Matevž Košnik, Jakob Ploj, Tilen Zorko
2. razred: Neža Fekonja, Filip Vrbovšek
3. razred: Vita Koren
4. razred: Ajda Berghaus, Stella Horvat, Anže Kocbek, Zoja Pavlas
5. razred: Nika Borko, Alja Hanžel
6. razred: Neža Borko
7. razred: Zala Anželj
8. razred: Lana Vidovič
9. razred: Domen Kokol
POŠ Vitomarci
1. razred: Andraž Černel, Sven Peklar, Patrik Hanžel
2. razred: Rene Ajlec Čuk, Jan Bezjak
3. razred: Lucija Hanžel
4. razred: Tin Korenjak, Martin Kotnjek
5. razred: Anej Ilešič
6. razred: Tisa Korenjak

Tekmovanje Več znam z Lili in Binetom

(matematika)

1. mesto (priznanje + majica)
1. razred: Luka Nartnik
2. razred: Filip Vrbovšek
3. razred: Jošt Nartnik
Tekmovanje Bober – računalništvo Bronasto priznanje
2. razred: Žan Košnik, Filip Vrbovšek, Neža Fekonja, Klemen Gomzi, Mark Ploj
3. razred: Jošt Nartnik, Matic Furšt
4. razred: Anže Kocbek
5. razred: Urša Lorenčič
6. razred: Neža Borko, Tadej Nedeljko, Mia Kump Toš
7. razred: Lana Grnjak, Tjaša Matjašič
8. razred: Nik Kocuvan, Vid Breznik
9. razred: Tomaž Breznik, Aleksej Gradišnik, Jan Mikl
POŠ Vitomarci:
2. razred: Iza Škerbec, Gabrijela Krepša, Vito Mejovšek
3. razred: Lucija Hanžel, Tim Ilešič, Maj Kokol
4. razred: Tin Korenjak, Martin Kotnjek
5. razred: Neža Druzovič
6. razred: Tjaša Hanžel, Nena Kocuvan, Tomaž Kokol
Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike Priznanje Čmrlj (šolsko tekmovanje):
8. razred: Tijan Lovrec
9. razred: Domen Kokol
Tekmovanje iz angleščine Bronasto priznanje
8. razred: /
9. razred: Alina Peklar
Tekmovanje iz nemščine Bronasto priznanje
8. razred: Tijan Lovrec
9. razred: Jan Mikl
Zlato priznanje
9. razred: Jan Mikl
Tekmovanje iz zgodovine Bronasto priznanje
8. razred: Sofija Nekrasova
9. razred: Lana Lovrenčič
Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije Bronasto priznanje
8. razred: Lana Vidovič
9. razred: Domen Kokol

Tekmovanje Kresnička iz naravoslovja

 

Priznanje
1. razred: Iva Berlak, Jakob Ploj
2. razred: Elizabeth Kocmut, Matic Vrbnjak
3. razred: Lovro Brunčič, Vita Koren, Jošt Nartnik
4. razred: Ajda Berghaus
6. razred: Blažka Zorko
7. razred: Gabrijela Žmavc
POŠ Vitomarci:
1. razred: Julija Potočnik, Patrik Hanžel, Andraž Černel
2. razred: Rene Ajlec Čuk
3. razred: Lucija Hanžel
5. razred: Neža Druzovič
6. razred: Nena Kocuvan, Jaka Čeh
Tekmovanje za Proteusovo priznanje iz biologije Bronasto priznanje
8. razred: Sofija Nekrasova
9. razred: Domen Kokol
Tekmovanje Vesela šola Bronasto priznanje
8. razred: Tomaž Vršič
9. razred: Taja Pučko
POŠ Vitomarci:
5. razred: Neža Druzovič
Tekmovanje Znam več z Lili in Binetom
(medpredmetno)
1. mesto (priznanje + majica)
1. razred: Luka Nartnik
2. razred: Klemen Gomzi
3. razred: Jošt Nartnik
Eko kviz Priznanje
6. razred: Tineja Zorko
7. razred: Sara Stergar
8. razred: Sara Mohorič, Katja Rodošek
Športna tekmovanja 8. razred:
Gaja Kovačec, 2. mesto na področnem atletskem tekmovanju v teku na 1000 m
9. razred:
Taja Pučko, 1. mesto na področnem in 4. mesto na državnem atletskem tekmovanju v skoku v daljino,
Maks Vršič, 3. mesto na področnem atletskem tekmovanju v teku na 1000 m
Zlati bralci (za 9 let bralne značke) Katrin Borko, Žiga Borko, Alina Peklar, Taja Pučko
 Zlati cekin
(za odlične učne dosežke v OŠ)
Katrin Borko, Domen Kokol, Sara Krepša, Taja Pučko

 

TEKMOVANJA 2020/2021

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine Bronasto priznanje
4. razred: Matic Kocbek, Anna Mihorič, Evgen Par, Vanesa Žvajkar;
5. razred: Neža Borko;
6. razred: Ana Mari Par, Gabrijela Žmavc;
7. razred: Gaja Kovačec, Vid Breznik Videtič;
8. razred: Taja Pučko, Lana Lovrenčič, Katrin Borko;
9. razred: Nina Toš, Ivana Vršič
POŠ Vitomarci:
4. razred: Hana Kovač
5. razred: Jaka Čeh, Tjaša Hanžel
6. razred: Zala Anželj
Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike Bronasto priznanje
1. razred: Sara Cmour, Tjaž Borko, Filip Vrbovšek, Lana Jančar, Larisa Ploj, Jakob Zorko
2. razred: Vita Koren
3. razred: Anže Kocbek, Zoja Pavlas, Nikki Golob, Vid Omulec
4. razred: Matic Kocbek, Alja Hanžel, Evgen Par, Urša Lorenčič, Isabel Lah
5. razred: Blažka Zorko, Paulina Murkovič
6. razred: Tjaša Matjašič
7. razred: Lana Vidovič, Gaja Kovačec
8. razred: Domen Kokol, Alisa Peklar
9. razred: Nina Toš
POŠ Vitomarci:
2. razred: Maj Kokol
3. razred: Alja Vogrin
4. razred: Neža Druzovič
5. razred: Tomaž Kokol
6. razred: Ajda Druzovič

Tekmovanje Računam z Lili in Binetom

(matematika)

1. mesto (priznanje + majica)
1. razred: Hana Zorec
2. razred: Lovro Brunčič
3. razred: Lana Majhenič
POŠ Vitomarci:
3. razred: Vanesa Čuš
Tekmovanje Bober – računalništvo Bronasto priznanje
3. razred: Anže Kocbek, Vid Omulec
5. razred: Neža Borko, Taja Fekonja Hamler
7. razred: Lana Vidovič, Gaja Kovačec, Tijan Lovrec
8. razred: Tomaž Breznik, Domen Kokol, Benjamin Žerdin,
9. razred: Rok Domajnko, Filip Gomzi, Nejc Vršič
POŠ Vitomarci:
2. razred: Lana Lozinšek
3. razred: Alja Vogrin
4. razred: Hana Kovač
5. razred: Tisa Korenjak, Tomaž Kokol
6. razred: Ajda Druzovič, Zala Anželj, Lana Grnjak
Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike Bronasto priznanje
8. razred: Taja Pučko
9. razred: Rok Domanjko
Tekmovanje iz angleščine Bronasto priznanje
9. razred: Matija Omulec, Nejc Vršič, Robert Urek, Maruša Hercog, Sergeja Firbas, Filip Gomzi
Srebrno priznanje
9. razred: Nejc Vršič
Tekmovanje iz nemščine Bronasto priznanje
9. razred: Žiga Žmavc
Srebrno priznanje
9. razred: Žiga Žmavc
Tekmovanje iz zgodovine Bronasto priznanje
8. razred: Katrin Borko, Taja Pučko
9. razred: Sergeja Firbas
Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije Bronasto priznanje
8. razred: Domen Kokol
Srebrno priznanje
8. razred: Domen Kokol
Tekmovanje za Proteusovo priznanje iz biologije Bronasto priznanje
8. razred: Domen Kokol
Tekmovanje Vesela šola Bronasto priznanje
7. razred: Julija Zorko
8. razred: Taja Pučko
9. razred: Matija Omulec
POŠ Vitomarci:
4. razred: Hana Kovač
Tekmovanje Cici Vesela šola Priznanje
1. razred: Sara Cmour, Kaja Dvoršak, Neža Fekonja, Klemen Gomzi, Lana Jančar, Elizabeth Kocmut, Julija Kocuvan, Žan Košnik, Lars Peklar, Larisa Ploj, Mark Ploj, Nik Pučko, Filip Vrbovšek, Alina Vidmajer, Matic Vrbnjak, Hana Zorec.
POŠ Vitomarci:
3. razred: Vanesa Čuš, Benjamin Kocuvan, Ema Kocuvan, Tin Korenjak, Sanja Kocuvan, Nikita Radović, Alja Vogrin, Mai Vršič
Tekmovanje Znam več z Lili in Binetom
(medpredmetno)
1. mesto (priznanje + majica)
1. razred: Neža Fekonja
2. razred: Liam Kump Toš
3. razred: Zoja Pavlas
Eko kviz Bronasto priznanje
8. razred: Domen Kokol
Eko bralna značka 9. razred: Nina Toš
Zlati bralci (za 9 let bralne značke) Nina Toš, Iztok Toš, Lan Prosič Vrbnjak, Ivana Vršič, Domen Kokol
 Zlati cekin
(za odlične učne dosežke v OŠ)
Nina Toš, Miha Černel

 

TEKMOVANJA 2019/2020

V tem šolskem letu niso potekala vsa tekmovanja zaradi “korona” ukrepov.

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine

 

Bronasto priznanje
Tekmovanje od 1. do 3. razreda letos ni potekalo.
4. razred: Mia Kump Toš, Blažka Zorko
5. razred: Ana Mari Par
6. razred: Vid Breznik Videtič
7. razred: Sara Krepša, Lana Lovrenčič, Taja Pučko
8. razred: Lan Prosič Vrbnjak, Ivana Vršič
9. razred: Aleksander Breznik, Vanessa Repič
POŠ Vitomarci:
4. razred: Jaka Čeh
5. razred: Zala Anželj
Srebrno priznanje
9. razred: Aleksander Breznik, Vanessa Repič
Zlato priznanje:
9. razred: Vanessa Repič
Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike Bronasto priznanje
1. razred: Matic Furšt, Vita Koren, Žak Plohl, Alen Urek
2. razred: Ajda Berghaus, Anže Kocbek, Zoja Pavlas,
3. razred: Eva Breznik, Alja Hanžel, Matic Kocbek, Urša Lorenčič
Tekmovanje od 4. do 9. razreda letos ni potekalo.
POŠ Vitomarci:
1. razred: Lucija Hanžel
2. razred: Tin Korenjak
3. razred: Neža Druzovič, Alina Gavez
Tekmovanje Bober (računalništvo) Bronasto priznanje
2. razred: Anže Kocbek
3. razred: Nika Borko, Alja Hanžel
7. razred: Domen Kokol, Gašper Hanžel, Tomaž Breznik, Taja Pučko
8. razred: Nejc Vršič, Miha Černel
POŠ Vitomarci:
4. razred: Emeli Pajek
5. razred: Zala Anželj
6. razred: Tomaž Vršič
Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike Bronasto priznanje
8. razred: Rok Domanjko, Filip Gomzi, Robert Urek
9. razred: Vanessa Repič
Tekmovanje iz angleščine Bronasto priznanje
9. razred: Luka Kavčič, Nejc Nedeljko, Sandi Habjanič
Tekmovanje iz nemščine Bronasto priznanje
9. razred: Alex Šturm, Lukas Kocmut
Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije Bronasto priznanje
9. razred: Lara Lovrec, Zoja Šalamun, Vanessa Repič

Tekmovanje Vesela šola

 

Bronasto priznanje
4. razred: Blažka Zorko,
5. razred: Amadej Furšt, Ana Mari Par,
6. razred: Sofija Nekrasova
7. razred: Gašper Hanžel, Domen Kokol, Taja Pučko
8. razred: Brina Lovrec, Lan Prosič Vrbnjak
9. razred: Aleksander Breznik, Zoja Šalamun
POŠ Vitomarci:
5. razred: Zala Anželj
6. razred: Tomaž Vršič
Zlati bralci (za 9 let bralne značke) Vanessa Repič, Nika Ilešič, Ana Marija Roškar, Aleksander Breznik
 Zlati cekin (za odlične učne dosežke v OŠ) Lara Lovrec, Zoja Šalamun, Aleksander Breznik, Vanessa Repič, Nika Ilešič, Žiga Krepša

 

TEKMOVANJA 2018/2019

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine

 

Bronasto priznanje
1. razred: Ajda Berghaus, Nina Lorenčič, Lana Majhenič, Neža Šamperl, Luka Škrlec, Tai Štrucl, Anže Kocbek, Svit Turnšek, Mihael Žmavc
2. razred: Tamara Blažič, Anej Borko, Nika Borko, Eva Breznik, Maša Cmour, Gašper Firbas, Ela Hameršak, Nik Horvat, Matic Kocbek, Aljaž Kozar, Urša Lorenčič, Anna Mihorič, Tia Vogrin, Zala Vrbnjak, Sara Vršič, Vanesa Žvajkar
3. razred: Mia Kump Toš, Paulina Murkovič, Tadej Nedeljko, Maša Vrbnjak, Blažka Zorko
4. razred: Ana Mari Par
5. razred: Vid Breznik Videtič
6. razred: /
7. razred: /
8. razred: Vanessa Repič,
9. razred: Tamara Borko, Nuša Lajh
POŠ Vitomarci:
1. razred: /
2. razred: Neža Druzovič, Alina Gavez, Anej Ilešič, Hana Kovač
3. razred: Jaka Čeh, Tjaša Hanžel, Tisa Korenjak, Emeli Pajek
4. razred: Zala Anželj, Lana Grnjak
5. razred: Nika Kuri
6. razred: Taja Pučko
Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike Bronasto priznanje
1. razred: Anže Košnik, Luka Škrlec, Stella Horvat, Anže Kocbek, Lara Lajh, Vid Omulec, Zoja Pavlas
2. razred: Nika Borko, Alja Hanžel, Matic Kocbek, Matic Kovačec, Aljaž Kozar, Isabel Lah
3. razred: Blažka Zorko
4. razred: Sara Stergar, Gabrijela Žmavc
5. razred: Gal Plohl, Katja Rodošek, Lana Vidovič,
6. razred: Benjamin Žerdin,
7. razred: Filip Gomzi, Nina Toš
8. razred: Žiga Krepša, Vanessa Repič
9. razred: Tristan Berlak, Sanja Ilešič
POŠ Vitomarci:
1. razred: Tin Korenjak, Sanja Simonič, Alja Vogrin
2. razred: Neža Druzovič, Alina Gavez
3. razred: Jaka Čeh
4. razred: Lana Grnjak
5. razred: Nika Kuri
6. razred: Domen Kokol, Gašper Meglič
Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike Bronasto priznanje
8. razred: Aleksander Breznik
9. razred: Pia Peklar, Ažbe Zorko
Tekmovanje iz angleščine Bronasto priznanje
9. razred: Tristan Berlak, Tamara Borko, Jasna Habjanič, Valentin Šek
Srebrno priznanje
9. razred: Tamara Borko
Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije Bronasto priznanje
8. razred: Zoja Šalamun
Tekmovanje Kresnička iz naravoslovja Bronasto priznanje
1. razred: Ajda Berghaus, Anže Košnik, Nina Lorenčič, Lana Majhenič, Neža Šamperl, Lara Lajh, Špela Vrbnjak, Mihael Žmavc
2. razred: Nika Borko, Maša Cmour, Matic Kovačec, Isabel Lah, Jure Nedeljko
3. razred: Blažka Zorko, Tineja Zorko,
4. razred: Nika Fekonja, Sara Stergar
5. razred: Sara Mohorič, Katja Rodošek, Lana Vidovič
6. razred: Katrin Borko
7. razred: Rok Domajnko, Nejc Vršič
POŠ Vitomarci:
1. razred: Sanja Simonič, Alja Vogrin
2. razred: Alina Gavez, Maj Šilec
3. razred: Jaka Čeh, Nena Kocuvan, Tomaž Kokol
4. razred: Zala Anželj, Jakob Dizma Roškar
5. razred: Nika Kuri
6. razred: Domen Kokol, Sara Krepša

Tekmovanje Vesela šola

 

Bronasto priznanje
4. razred: Ana Mari Par, Gabrijela Žmavc
5. razred: Julija Zorko
7. razred: Sergeja Firbas, Brina Lovrec
8. razred: Vanessa Repič
9. razred: Tamara Borko, Filip Kuri
POŠ Vitomarci:
4. razred: Zala Anželj
5. razred: Nika Kuri
6. razred: Taja Pučko
Tekmovanje  Cici vesela šola 1. razred: vsi učenci prejmejo priznanja za sodelovanje

Tekmujem z Lili in Binetom (matematično tekmovanje)

 

Učenci z največ doseženimi točkami
Cerkvenjak:
1. razred: Zoja Pavlas
2. razred: Nika Borko
3. razred: Blažka Zorko
POŠ Vitomarci:
2. razred: Anej Ilešič
3. razred: Jaka Čeh
Tekmujem z Lili in Binetom (medpredmetno tekmovanje) Učenci z največ doseženimi točkami
Cerkvenjak:
1. razred: Anže Kocbek
2. razred: Isabel Lah
Športna tekmovanja
Ime Uvrstitev Panoga Nivo tekmovanja
ekipno – starejši dečki 3. mali nogomet medobčinsko
ekipno – starejši dečki 5. košarka medobčinsko
Nejc Vršič, Domen Kokol, Gašper Hanžel 2. streljanje z zračno puško področno
Zlati bralci (9 let bralne značke) Tamara Borko, Nuša Lajh, Sanja Ilešič, Pia Peklar, Larisa Čuček
 Zlati cekin (za odlične učne dosežke v OŠ) Tamara Borko, Pia Peklar

 

TEKMOVANJA 2017/2018

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine

 

Bronasto priznanje
1. razred: Anna Mihorič, Matic Kovačec, Eva Breznik, Isabel Lah, Aljaž Kozar, Urša Lorenčič, Nika Paluc, Gašper Firbas, Zala Vrbnjak, Vanesa Žvajkar
2. razred: Mia Kump Toš, Taja Fekonja Hamler, Tadej Nedeljko, Maša Vrbnjak, Gal Mohorič, Elena Škorjanec, Paulina Murkovič
3. razred: Nika Fekonja, Ana Mari Par, Gabrijela Žmavc, Tjaša Matjašič, Sara Stergar
4. razred: Gaja Kovačec, Julija Zorko
5. razred: Alina Peklar, Alisa Peklar
6. razred: Miha Černel, Brina Lovrec
7. razred: Vanessa Repič
8. razred: Pia Peklar
9. razred: Tanja Gavez
POŠ Vitomarci:
1. razred: Kana Kovač Neža Druzovič, Anej Ilešič
2. razred: Jaka Čeh, Tjaša Hanžel, Tisa Korenjak, Emeli Pajek
3. razred: Zala Anželj, Lana Grnjak, Jakob Dizma Roškar
4. razred: Nika Kuri
5. razred: Sara Krepša, Lana Lovrenčič
6. razred: Nejc Vršič
Srebrno priznanje
9. razred: Tanja Gavez
Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike Bronasto priznanje
1. razred: Matic Kovačec, Urša Lorenčič, Aljaž Kozar, Isabel Lah, Evgen Par, Matic Kocbek, Anna Mihorič, Sara Vršič
2. razred: Blažka Zorko, Neža Borko
3. razred: Ana Mari Par, Sara Stergar, Gabrijela Žmavc
4. razred: Katja Rodošek
5. razred: Benjamin Žerdin
6. razred: Robert Urek, Matija Omulec
7. razred: Nika Ilešič, Žiga Krepša
8. razred: Tamara Borko, Pia Peklar
9. razred: Jaka Govedič
POŠ Vitomarci:
1. razred: Hana Kovač, Leo Lozinšek
2. razred: Jaka Čeh, Tomaž Kokol
3. razred: Zala Anželj
4. razred: Tomaž Vršič
5. razred: Domen Kokol, Sara Krepša
6. razred: Nejc Vršič, Filip Gomzi
Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike Bronasto priznanje
8. razred: Pia Peklar
9. razred: Jaka Govedič, Melisa Veberič
Tekmovanje iz angleščine Bronasto priznanje
9. razred: Jaka Govedič, Gašper Kavčič
Tekmovanje iz nemščine Bronasto priznanje
9. razred: Jaka Govedič
Tekmovanje za Proteusovo priznanje iz biologije Bronasto priznanje
9. razred: Gašper Kavčič
Tekmovanje Kresnička iz naravoslovja Bronasto priznanje
1. razred: Matic Kocbek, Zala Vrbnjak, Gašper Firbas, Isabel Lah, Eva Breznik, Jure Nedeljko
2. razred: Blažka Zorko, Paulina Murkovič, Nik Nedeljko, Tadej Nedeljko
3. razred: Ana Mari Par
4. razred: Lana Vidovič, Julija Zorko, Sara Mohorič
5. razred: Katrin Borko, Nickolas Klajnošek
6. razred: Rok Domajnko
POŠ Vitomarci:
1. razred: Neža Druzovič, Anej Ilešič, Leo Lozinšek
2. razred: Jaka Čeh, Tomaž Kokol
3. razred: Zala Anželj, Ajda Druzovič, Jakob Dizma Roškar, Aneja Zorman
4. razred: Laura Draškovič
5. razred: Domen Kokol, Lana Lovrenčič
6. razred: Nejc Vršič

Tekmovanje Vesela šola

 

Bronasto priznanje
4. razred: Vid Breznik Videtič
5. razred: Maks Vršič
6. razred: Sergeja Firbas
8. razred: Tamara Borko
9. razred: Jaka Govedič, Gašper Kavčič, Lara Kramberger
POŠ Vitomarci:
4. razred: Nika Kuri, Tomaž Vršič
5. razred: Lana Lovrenčič

Tekmujem z Lili in Binetom (matematično tekmovanje)

 

Učenci z največ doseženimi točkami
POŠ Vitomarci:
1. razred: Alina Gavez
2. razred: Tisa Korenjak
3. razred: Zala Anželj
Tekmujem z Lili in Binetom (medpredmetno tekmovanje) Učenci z največ doseženimi točkami
POŠ Vitomarci:
2. razred: Jaka Čeh
3. razred: Zala Anželj
Športna tekmovanja
Ime Uvrstitev Panoga Nivo tekmovanja
starejši dečki (8., 9. r.) 5. mesto mali nogomet medobčinsko tekmovanje
starejši dečki (8., 9. r.) 1. mesto odbojka medobčinsko tekmovanje
starejše, starejši (8., 9.) 4. mesto atletski troboj medobčinsko tekmovanje
Tineja Zorko 2.a 3. mesto TWIRLING državno prvenstvo
Nejc Vršič  6.b 1. mesto streljanje, zračna puška- naslon regijsko tekmovanje MB

 

Zlati bralci (za 9 let bralne značke) Tanja Gavez, Lara Kramberger, Melisa Veberič, Jaka Govedič, Domen Čuš

 Zlati cekin

(za odlične učne dosežke v OŠ)

Emina Arih, Jaka Govedič

 

TEKMOVANJA 2016/2017

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine
Bronasto priznanje
1. razred: Neža Borko, Taja Fekonja Hamler, Mia Kump Toš, Luka Lovrec, Gal Mohorič, Paulina Murkovič, Maša Vrbnjak, Blažka Zorko, Tineja Zorko
2. razred: Nika Fekonja, Tjaša Matjašič, Jaša Mulec, Ana Mari Par, Sara Stergar, Gabrijela Žmavc, Alisa Zorko, Aleks Žvajkar
3. razred: Gaja Kovačec, Gal Plohl, Lana Vidovič, Julija Zorko
4. razred: Alina Peklar, Ema Ploj
5. razred: Miha Černel, Matija Omulec
6. razred: Aleksander Breznik, Nejc Nedeljko
7. razred: Tamara Borko, Rene Zorman
8. razred: /
9. razred: Nuša Gavez, Klara Grdja
POŠ Vitomarci:
1. razred: Jaka Čeh, Tjaša hanžel, Nena Kocuvan
2. razred: Zala Anželj, Lana Grnjak, Jakob Dizma Roškar
3. razred: Tomaž Vršič
4. razred: Domen Kokol, Sara Krepša, Taja Pučko
5. razred: Nejc Vršič
6. razred: Vanessa Repič

 

Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike
Bronasto priznanje
1. razred: Neža Borko, Taja Fekonja, Mia Kump, Blaž Matjašič, Gal Mohorič, Tadej Nedeljko, Tian Novak, Blažka Zorko, Blažka Zorko, Tineja Zorko
2. razred: Nika Fekonja, Tjaša Matjašič, Sara Stergar
3. razred: Vid Breznik Videtič, Gaja Kovačec, Katja Rodošek, Lana Vidovič, Julija Zorko
4. razred: Benjamin Žerdin
5. razred: Rok Domajnko, Robert Urek
6. razred: Lara Lovrec
7. razred: Tristan Berlak, Rene Zorman
8. razred: Domen Čuš, Jaka Govedič, Aljaž Zorec
9. razred: Blažka Krepša
POŠ Vitomarci:
1. razred: Tjaša Hanžel, Tisa Korenjak, Emeli Pajek
2. razred: Lana Grnjak
3. razred: Nika Kuri
4. razred: Sara Krepša, Gašper Meglič
5. razred: Filip Gomzi
6. razred: Žiga Krepša

 

Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike
Bronasto priznanje
8. razred: /
9. razred: Nina Černel

 

Tekmovanje iz angleščine
Bronasto priznanje
8. razred: Jaka Govedič
9. razred: Žan Rebernik

 

Tekmovanje iz zgodovine
Bronasto priznanje
9. razred: Žan Rebernk

 

Tekmovanje Kresnička iz naravoslovja
Bronasto priznanje
1. razred: Neža Borko, Taja Fekonja, Luka Lovrec, Gal Mohorič, Blažka Zorko
2. razred: Nika Fekonja, Gabrijela Žmavc
3. razred: Vid Breznik Videtič, Nik Kocuvan, Gaja Kovačec, Katja Rodošek, Lana Vidovič
4. razred: Alina Peklar, Alisa Peklar
5. razred: Rok Domajnko, Matija Omulec
6. razred: /
7. razred: Tamara Borko, Rene Zorman, Ažbe Zorko
POŠ Vitomarci:
1. razred: Jaka Čeh, Nena Kocuvan, Tisa Korenjak
2. razred: Jakob Dizma Roškar
3. razred: Nikita Rehak Friš, Tomaž Vršič
4. razred: Gašper Hanžel, Lana Lovrenčič, Domen Kokol
5. razred: Nejc Vršič
6. razred: Vanessa Repič

 

Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije
Bronasto priznanje
8. razred: Jaka Govedič
9. razred: /

 

Tekmovanje Vesela šola
Bronasto priznanje
4. razred: /
5. razred: Ivana Vršič, Brina Lovrec, Sergeja Firbas, Matija Omulec, Lan Prosič Vrbnjajk
6. razred: /
7. razred: Tristan Berlak, Tamara Borko, Filip Kuri
9. razred: Klara Grdja, Andraž Zorec, Nuša Gavez, Blažka Krepša
POŠ Vitomarci:
4. razred: Domen Kokol, Sara Krepša
5. razred: Nejc Vršič
6. razred: Vanessa Repič, Žiga Krepša

 

Tekmujem z Lili in Binetom (matematično tekmovanje)
Učenci z največ doseženimi točkami
1. razred:
2. razred:
3. razred:
POŠ Vitomarci:
1. razred: Tjaša Hanžel
2. razred: Jakob Dizma Roškar
3. razred: Tomaž Vršič
Medpredmetno tekmovanje
POŠ Vitomarci:
2. razred: Zala Anželj
3. razred: Nika Kuri

 

Tekmujem z Lili in Binetom (medpredmetno tekmovanje)
Učenci z največ doseženimi točkami
POŠ Vitomarci:
2. razred: Zala Anželj
3. razred: Nika Kuri

 

Športna tekmovanja
Ime Uvrstitev Panoga Nivo tekmovanja
St. dečki 5. mesto mali nogomet medobčinsko

 

Zlati bralci  (za 9 let bralne značke)
Nina Černel, Nuša Gavez, Mojca Duh, Klara Grdja, Blažka Krepša

 

Zlati cekin  (za odlične učne dosežke v OŠ)
 Nina Černel, Nuša Gavez, Klara Grdja, Blažka Krepša

 

TEKMOVANJA 2015/2016     

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine
Bronasto priznanje
2. razred: Vid Breznik Videtič, Lana Vidovič, Gaja Kovačec, Julija Zorko
3. razred: Katrin Borko, Žiga Borko
4. razred: Miha Ćernel, Matija Omulec, Brina Lovrec
5. razred: Lara Lovrec
6. razred: Rene Zorman, Tamara Borko
7. razred: Tanja Gavez
8. razred: Nuša Gavez, Urška Matjašič
9. razred: Nuša Čeh, Tadeja Kuri, Nataša Molnar
POŠ Vitomarci:
2. razred: Nika Kuri,
3. razred: Sara Krepša, Taja Pučko, Domen Kokol, Larisa Megla
4. razred: Nejc Vršič, Nina Toš,
5. razred: Žiga  Krepša,
6. razred: Mojca Šilak, Sanja Ilešič

 

Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike
Bronasto priznanje
1. razred: Nika Fekonja, Žana Borko, Jan Kolarič, Amadej Furšt, Mark Kocbek Nel,
Tjaša Matjašič, Lana Pernat, Sara Stergar, Gabrijela Žmavc
2. razred: Lana Vidovič, Vid Breznik Videtič, Nik Kocuvan, Gal Plohl
3. razred: Alina Peklar, Alisa Peklar, Benjamin Žerdin
4. razred: Rok Domajnko, Matija Omulec
5. razred: Aleksander Breznik
6. razred: Pia Peklar, Rene Zorman
7. razred: Jaka Govedič, Melisa Veberič
8. razred: Klara Grdja
9. razred: Nataša Molnar, Luka Gomzi, David Hrga
POŠ Vitomarci:
1. razred: Ajda Druzovič, Lana Grnjak, Jakob Dizma Roškar
2. razred: Tomaž Vršič, Nika Kuri, Zala Kuri, Nikita Rehak Friš
3. razred: Gašper Meglič, Domen Kokol
4. razred: Nejc Vršič
5. razred: Žiga Krepša
6. razred: Tristan Berlak, Sanja Ilešič
Srebrno priznanje
5. b: Žiga Krepša
6. b: Tristan Berlak

 

Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike
Bronasto priznanje
8. razred: –
9. razred: Nataša Molnar

 

Tekmovanje iz angleščine
Bronasto priznanje
9. razred: Tadej Koša

 

Tekmovanje iz nemščine (9. razred)
Bronasto priznanje
Klemen Nedelko, Monika Anžel, Tadej Ornik, Nataša Molnar
Srebrno priznanje
Nataša Molnar
Zlato priznanje
Tadej Ornik

 

Tekmovanje iz zgodovine
Bronasto priznanje
9. razred: Tadeja Kuri

 

Tekmovanje Kresnička iz naravoslovja
Bronasto priznanje
1. razred: Nika Fekonja, Jan Kolarič, Žan Kolednik, Mark Kocbek Nel, Sara Stergar
2. razred: Gal Plohl, Nick Kocuvan, Tijan Lovrec
3. razred: Katrin Borko
4. razred: Sergeja Firbas, Rok Domajnko, Matija Omulec
5. razred: –
6. razred: Teja Borovnik, Tamara Borko, Rene Zorman
7. razred: Alen Ploj
POŠ Vitomarci:
1. razred: Tanaja Berlak,
2. razred: –
3. razred: Gašper Hanžel,   Lana Lovrenčič
4. razred: Nejc Vršič, Filip Gomzi
5. razred: Tine Pečar,
6. razred:  Tristan Berlak,  Sanja Ilešič

 

Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije
Bronasto priznanje
8. razred: Blažka Krepša
9. razred: –  

 

Tekmovanje Vesela šola
Bronasto priznanje
4. razred: Ivana Vršič, Miha Černel, Sergeja Firbas, Matija Omulec, Maruša Hercog, Brina Lovrec, Lan Prosič Vrbnjak, Rok Domajnko,
5. razred: Aleksander Breznik, Lara Lovrec
6. razred: Tamara Borko, Pia Peklar, Jan Maksim Kocuvan, Tadej Šimek, Aljaž Žižek, Vanesa Borko
9. razred: Tadeja Kuri, Matija Ploj
POŠ Vitomarci:
4. razred: Nejc Vršič, Filip Gomzi
6. razred:  Tristan Berlak,  Sanja Ilešič, Larisa Čuček, Filip Kuri, Mojca Šilak, Nika Meglič

 

Tekmovanje 6. festival računalništva “Multimedijski ekoplakati”
Srebrno priznanje
9. razred: Tadej Koša, David Hrga, Luka Gomzi

 

Športna tekmovanja
Ime Uvrstitev Panoga Nivo tekmovanja
St. dečki 2. mesto odbojka medobčinsko
St. dečki 5. mesto košarka medobčinsko
Ml. dečki 4. mesto mali nogomet medobčinsko

 

Zlati bralci  (za 9 let bralne značke)
Benjamin Borko, Blaž Čeh, Tadej Ornik, Breda Toš, Nuša Čeh, Tadeja Kuri, Katja Zamuda, Nataša Molnar, Lucija Borko

 

Zlati cekin  (za odlične učne dosežke v OŠ)
 Nataša Molnar, Nuša Čeh, Blaž Čeh

 

TEKMOVANJA 2014/2015    

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine
Bronasto priznanje
2. razred: Jan Mikl, Katrin Borko, Žiga Borko
3. razred: Lan Prosič Vrbnjak, Maruša Hercog, Brina Lovrec, Matija Omulec
4. razred: Lara Lovrec,
5. razred: Pia Peklar, Rene Zorman
6. razred: Gašper Kavčič, Jaka Govedič
7. razred: Nuša Gavez, Klara Grdja
8. razred: Nuša Čeh, Nataša Molnar, Katja Zamuda
9. razred: Patricija Peklar, Veronika Podgoršek, Tina Brotšnajder, Sara Fekonja
POŠ Vitomarci:
2. razred: Domen Kokol, Taja Pučko
3. razred: Filip Gomzi
4. razred: Vanessa Repič
5. razred: Sanja Ilešič, Filip Kuri
6. razred: Tanja Gavez
Srebrno priznanje
8. razred:Nuša Čeh
9. razred: Patricija Peklar, Veronika Podgoršek
Zlato priznanje
9. razred: Patricija Peklar

 

Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike
Bronasto priznanje
1. razred: Gaja Kovačec, Vid Breznik Videtič, Nik Kocuvan, Špela Lorenčič, Sara Mohorič, Katja Rodošek, Julija Zorko
2. razred: Alina Peklar, Benjamin Žerdin
3. razred: Miha Černel, Matija Omulec, Lan Prosič Vrbnjak
4. razred: Nejc Nedeljko, Lara Lovrec, Aleksander Breznik
5. razred: Tamara Borko, Ažbe Zorko
6. razred: Alen Ploj, Domen Čuš, Jaka Govedič
7. razred: Vita Kovačec, Nuša Gavez
8. razred: Nuša Čeh, Kristjan Veberič, David Hrga
9. razred: Jan Soto Vargas, Tina Brotšnajder, Patricija Peklar
POŠ Vitomarci:
1. razred: Žan Hauzer, Nika Kuri, Nikita Rehak Friš
2. razred: Domen Kokol, Gašper Meglič
3. razred: Nejc Vršič
4. razred: Tine Pečar
5. razred: Tristan Berlak, Sanja Ilešič
6. razred: Sergej Ilešič
Srebrno priznanje
7. razred: Nuša Gavez
9. razred: Jan Soto Vargas

 

Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike
Bronasto priznanje
8. razred: Gregor Polc, Kristjan Veberič, Blaž Čeh, Nataša Molnar
9. razred: Jan Soot Vargas

 

Tekmovanje iz angleščine
Bronasto priznanje
9. razred: Benjamin Klejnošek, Žan Smej, Jan Soto Vargas, Viktorija Matjašič, Veronika Podgoršek, Patricija Peklar

 

Tekmovanje iz nemščine (9. razred)
Bronasto priznanje
Tina Brotšnajder, Jan Soto Vargas, Jure Zelenik
Srebrno priznanje
Jan Soto Vargas
Zlato priznanje
Tina Brotšnajder

 

Tekmovanje iz zgodovine
Bronasto priznanje
9. razred: Veronika Podgoršek

 

Proteusovo tekmovanje iz biologije
Bronasto priznanje
8. razred: Nataša Molnar  

 

Tekmovanje Kresnička iz naravoslovja
3. b razred: Nejc Vršič
6. a razred: Jaka Govedič
7. a razred: Vita Kovačec

 

Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije
Bronasto priznanje
8. razred: Matija Ploj, Nataša Molnar, Blaž Čeh
9. razred: Patricija Čuš, Tina Brotšnajder  

 

 

Tekmovanje Vesela šola
Bronasto priznanje
4. razred: Nejc Nedelko, Luka Kavčič, Aleksander Breznik
5. razred: Vanesa Borko, Rene Zorman, Teja Borovnik, Tamara Borko
6. razred: Alen Ploj, Emina Arih, Gašper Kavčič
7. razred: Vita Kovačec
9. razred: Patricija Peklar, Veronika Podgoršek
Srebrno priznanje
4. razred: Nejc Nedelko

 

Ime Uvrstitev Panoga Nivo tekmovanja
St. dečki, 8. 9. 3. mesto Mali nogomet medobčinsko
Vita Kovačec 2.mesto
2. mesto
Atletika- tek 60m
Tek 800m
medobčinsko
Matjašič Urška 1. mesto Tek- 60m medobčinsko
Rebernik Urška 2. mesto Tek 60m medobčinsko
Grdja Klara 3.mesto
3.mesto
Kros
60m
medobčinsko
Ekipno- šola 2.mesto   medobčinsko
Jan Soto Vargas 1.mesto
2. mesto
7. mesto
Streljanje z zračno puško medobčinsko
regijsko
državno

 

Zlati bralci  (za 9 let bralne značke)
Sara Fekonja, Nejc Kuri, Patricija Peklar, Stiven Turnšek, Sara Lovrec, Anja Zorec, Veronika Podgoršek, Tina Brotšnajder, Patricija Čuš

 

Zlati cekin  (za odlične učne dosežke v OŠ)
Patricija Peklar, Tina Brotšnajder, Jan Soto Vargas

 

 

TEKMOVANJA 2013/2014          

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje iz slovenščine
Bronasto priznanje
2. razred: Maruša Hercog, Špela Sabadin, Miha Černel
3. razred: Lara Lovrec, Nejc Nedeljko, Aleksander Breznik
4. razred: Pia Peklar
5. razred: Gašper Kavčič
6. razred: Nuša Gavez, Vita Kovačec
7. razred: Blaž Čeh, Nuša Čeh
8. razred: Patricija Peklar, Tina Brotšnajder, Veronika Podgoršek
9. razred: Tjaša Kocmut, Žan Zorko, David Pavlas
POŠ Vitomarci:
2. razred: Žiga Žmavc, Nejc Vršič
3. razred: Žiga Krepša, Vanessa Repič
4. razred: Tristan Berlak, Filip Kuri
5. razred: Tanja Gavez
6. razred: Jure Čeh
Srebrno priznanje
8. razred: Patricija Peklar
Zlato priznanje
8. razred: Patricija Peklar

 

 

Tekmovanje za Vegovo priznanje iz matematike
Bronasto priznanje
1. razred: Maks Vršič, Benjamin Žerdin, Nickolas Klajnošek, Jan Mikl
2. razred: Sergeja Firbas, Rok Domajnko, Matija Omulec
3. razred: Zala Zagoršek, Aleksander Breznik, Timotej Kukovec, Sandi Habjanič, Lara Lovrec, Zoja Šalamun
4. razred: Tamara Borko, Pia Peklar, Rene Zorman
5. razred: Domen Čuš, Gašper Kavčič, Alen Ploj
6. razred: Vita Kovačec, Nuša Gavez
7. razred: Matija Ploj, David Hrga
8. razred: Patricija Čuš, Jan Živko
9. razred: Jure Kralj, Žan Zorko
POŠ Vitomarci:
1. razred: Domen Kokol, Sara Krepša, Larisa Megla, Gašper Meglič
2. razred: Nejc Vršič,  Nina Toš
3. razred: Vanessa Repič,  Tine Pečar
4. razred: Tristan Berlak,  Sanja Ilešič, Mojca Šilak
5. razred: Sergej Ilešič
6. razred: Danny Pečar
Srebrno priznanje
9. razred: Jure Kralj, Žan Zorko

 

Tekmovanje za Štefanovo priznanje iz fizike
Bronasto priznanje
8. razred: Jan Soto Vargas, Jan Živko
9. razred: Jure Kralj
Srebrno priznanje
8. razred: Jan Soto Vargas
9. razred: Jure Kralj

 

Tekmovanje iz angleščine
Bronasto priznanje
8. razred: Jan Soto Vargas, Viktorija Matjašič
9. razred: Žan Zorko, David Pavlas, Teja Kolosovski
Srebrno priznanje
9. razred: Žan Zorko

 

Tekmovanje iz nemščine (9. razred)
Bronasto priznanje
David Pavlas, Teja Kolosovski
Srebrno priznanje
Teja Kolosovski
Zlato priznanje
David Pavlas

 

Tekmovanje iz zgodovine
Bronasto priznanje
8. razred: Patricija Peklar

 

Proteusovo tekmovanje iz biologije
Bronasto priznanje
8. razred: Anja Zorec, Adriana Zelenik
9. razred: Klemen Hercog, Tadeja Polc, Nadja Ilešič, Tjaša Kocmut  

 

Tekmovanje za Preglovo priznanje iz kemije
Bronasto priznanje
8. razred: Patricija Čuš, Jan Soto Vargas
9. razred: Jure Kralj  

 

Tekmovanje iz računalništva “Multimedijski ekoplakati”   
Bronasto priznanje
Luka Borko, 9. a
Žiga Fekonja, 9. a
Aleks Žnidar, 7. r.

 

Tekmovanje Vesela šola
Bronasto priznanje
4. razred: Klemen Klobasa, Tamara Borko, Pia Peklar, Nuša Lajh, Vanesa Borko, Rene Zorman, Jan Kocuvan, Teja Borovnik
5. razred: Jaka Govedič, Alen Ploj, Emina Arih
6. razred: Žan Rebernik, Vita Kovačec, Klara Grdja, Nuša Gavez
8. razred: Veronika Podgoršek, Patricija Peklar, Sara Fekonja, Sara Lovrec, Benjamin Klajnošek, Tina Brotšnajder
9. razred: Ana Šimek, Luka Borko, Žiga Fekonja, Žan Zorko
Srebrno priznanje
4. razred: Tamara Borko

 

Športni dosežki
Datum Vrsta tekmovanja Ekipa Uvrstitev
18.3.2014 odbojka – medobčinsko St. deklice 3. mesto
1.4.2014 košarka – medobčinsko St. deklice 3. mesto
7.4.2014 odbojka – medobčinsko St. dečki 2. mesto
       
Streljanje z zračno puško – področno tekmovanje Viktorija Pavlas 2. mesto
  – državno tekmovanje Viktorija Pavlas 22. mesto

 

Zlati bralci  (za 9 let bralne značke)
Janja Simonič, Tadeja Polc, Vivian Vajzman, Klemen Herzog, Žan Zorko,
Domen Toš, Jure Kralj, Tjaša Kocmut, Rene Vršič, David Pavlas

 

Literarni natečaj “Moja rodna domovina”
Nagrajenka: Patricija Peklar, 8. a (spis)

 

Zlati cekin  (za odlične učne dosežke v OŠ)
Žan Zorko, Janja Simonič, Jure Kralj, Domen Toš, Tjaša Kocmut

 

Vam je prispevek všeč? Lahko ga delite.
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
(Skupno 1.060 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost