Select Page

Arhiv šolskega radia

Radijska ekipa 2021/22

    9. oddaja: 24. 6. 2022
    8. oddaja: 15. 6. 2022
    7. oddaja: 22. 4. 2022
    6. oddaja: 6. 4. 2022
    5. oddaja: 17. 3. 2022
    4. oddaja: 4. 2. 2022
    3. oddaja: 24. 11. 2021
    2. oddaja: 19. 11. 2021
1. oddaja: 8. 10. 2021
   

Radijska ekipa 2020/21

    5. oddaja: 15. 6. 2021
    4. oddaja: maj 2021
    3. oddaja: april 2021
    Posebna oddaja za radio Lenart: marec 2021
    2. oddaja: 18. 3. 2021
    Posebna oddaja ob tedna otroka: 5. 10. 2020
    1. oddaja: 30. 9. 2020
   

 

Mentorica: Štefka Smej

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)

Domače branje OŠ Cerkvenjak

1. RAZRED
  • Marcus Pfister: MAVRIČNA RIBICA
  • Svetlana Makarovič: POD MEDVEDOVIM DEŽNIKOM
  • Oton Župančič: MEHURČKI
2. RAZRED
  • Niko Grafenauer: PEDENJPED
  • Munro Leaf: BIKEC FERDINAND
  • Frane Miličinski: ZVEZDICA ZASPANKA ali Leopold Suhodolčan: PIKO DINOZAVER
  • SLOVENSKE LJUDSKE PRAVLJICE IN PRIPOVEDKE
3. RAZRED
  • Svetlana Makarovič: PEKARNA MIŠMAŠ
  • Ela Peroci: MOJ DEŽNIK JE LAHKO BALON
  • Srečko Kosovel: MOJ SONČNI DAN
  • Zbirka ANICA ali FRANCEVE ZGODBE
4. RAZRED
  • Vid Pečjak: DREJČEK IN TRIJE MARSOVČKI
  • France Bevk: LUKEC IN NJEGOV ŠKOREC
  • Andrej Rozman Roza: MALI RIMSKI CIRKUS
  • branje v nadaljevanju (po izbiri učiteljic)
5. RAZRED
  • France Bevk: PESTRNA, GRIVARJEVI OTROCI, PASTIRCI ali Erich Kastner: LETEČA UČILNICA, DVOJČICI ali PIKICA IN TONČEK
  • Fran Milčinski: BUTALCI
  • Roald Dahl: MATILDA
  • Bina Stampe Zmavc: SVILNATE RIME
  • branje v nadaljevanju (po izbiri učiteljic)
6. RAZRED
  • PESNIŠKA ZBIRKA
  • H. C. Andersen: PRAVLJICE
  • Primož Suhodolčan: KOŠARKAR NAJ BO ali Desa Muck: BLAZNO RESNO O ŠOLI ali ZBIRKA ZVESTI PRIJATELJ (Vitomarci)
  • branje v nadaljevanju (po izbiri učiteljic)
7. RAZRED
  • BASNI
  • Fran Levstik: MARTIN KRPAN (dolgo branje)
  • Edvard Petiška: STARE GRŠKE BAJKE
  • Prežihov Voranc – Lovro Kuhar: SOLZICE; Tone Partljič: HOTEL SEM PRIJETI SONCE
  • Tone Pavček: MAJNICE
8. RAZRED
  • Saša Vegri: NAROČJE KAMENČKOV; Ervin Fritz: VRANE
  • POLJUBNA KRATKA PROZA
  • Janja Vidmar: DEBELUŠKA; Vitan Mal: BARONOV MLAJŠI BRAT; Desa Muck: NEBO V OČESU LIPICANCA; Vinko Moderndorfer: KIT NA PLAŽI
  • Anton Tomaž Linhart: ŽUPANOVA MICKA (dolgo branje)
  • KNJIGA ZA GOVORNI NASTOP (ocenjevanje, poseben seznam)
9. RAZRED
  • Niko Grafenauer: SKRIVNOSTI
  • C. in M. Lamb: ZGODBE PO SHAKESPEARU
  • Ivan Cankar: MOJE ŽIVLJENJE
  • A. De Saint-Exupery: MALI PRINC (dolgo branje)
  • KNJIGA ZA GOVORNI NASTOP, (ocenjevanje, poseben seznam pesniških zbirk)
(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost