Skoči na glavno vsebino

24. junij je prav poseben dan, ki so ga učenci že težko čakali. To je namreč dan, ko šolske torbe pospravimo v kot in se veselimo dooooolgih počitnic.
1. šolsko uro so razredničarke razdelile pohvale, priznanja in spričevala. Po malici so nas v telovadnici pričakali športniki golfist Marjan Gavez, boksar Tomi Lorenčič, motokrosist Maks Sedlašek in nogometaš Danilo Pučko ter županja ga. Darja Vudler Berlak, ki je povezovala dogodek. Predstavili so nam svoje športne dosežke, nam zaupali svojega vzornika in nam povedali kakšno zanimivo športno anekdoto.
Po druženju s športniki iz našega okoliša pa smo se odpravili na šolsko igrišče, kjer so nam naši gostje v družbi s športniki iz naše šole prinesli olimpijsko baklo, ki bo pred pričetkom olimpijskih iger obiskala vse slovenske šole. Učenci so baklo z veseljem prijeli v roke in ugotovili, da je kar težka.

Ob koncu dogodka so nas s svojimi slastnimi rogljički pogostile gospodinje iz Društva gospodinj  Vitomarci.

Učiteljice POŠ Vitomarci vam želimo čudovite počitnice.

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost