Select Page


Pogovorne ure 2022-23
(klikni na ikono za prenos)

OŠ Cerkvenjak

 

UČITELJ URA E-NASLOV
Balažic Sanja četrtek, 5. ura sania.balazic@gmail.com
Bencak Katja torek, 4. ura katja.bencak@gmail.com
Bezjak Cvetka sreda, 3. ura cvetka.bezjak@guest.arnes.si
Bojnec Simona torek, 6. ura simona.bojnec@guest.arnes.si
Banič Iris torek, 4. ura iris.breznik1@gmail.com
Caf Viktorija torek, 3. ura viktorija.caf@gmail.com
Čuček Miha ponedeljek, 4. ura cucek.miha@gmail.com
Eder Katja ponedeljek, 3. ura katja17eder@gmail.com
Govedič Andreja ponedeljek, 1. ura andreja.govedic@gmail.com
Grajfoner Šamperl Anita ponedeljek, 6. ura anita.grajfoner@gmail.com
Hotko Ženja petek, 4. ura zenja99@gmail.com
Hren Marija torek, 5. ura marinka.marija@gmail.com
Klasič Suzana torek, 5. ura suzana.klasic@guest.arnes.com
Kumer Jasmina torek, 5. ura jasminakumer@gmail.com
Lajh Andreja sreda, 4 ura lajh.andreja@gmail.com
Logar Suzana torek, 1. ura suzana.logar@guest.arnes.si
Novak Doris ponedeljek, 5. ura doris.novak87@gmail.com
Novak Petra sreda, 5. ura petra.novak4@guest.arnes.si
Peklar Angelca sreda, 2. ura angelca.peklar@guest.arnes.si
Smej Štefka torek, 4. ura stefka.smej@guest.arnes.si
Stanek Mitja četrtek, 4. ura mitja.stanek@guest.arnes.si
Toplak Stanislav torek, 4. ura slavko.toplak@guest.arnes.si
Vršič Novoselnik Jožica sreda, 5. ura jozica.vrsic@guest.arnes.si
Zagoršek Milena ponedeljek, 3. ura milena.zagorsek@guest.arnes.si
Zorko Jožica torek, 4. ura jozica.zorko@siol.net
Žibrat Ela ponedeljek, 5. ura ela.zibrat1@gmail.com
Žvarc Nina ponedeljek, 1. ura  nina.zvarc@gmail.com

 

POŠ Vitomarci

 

UČITELJ URA E-NASLOV
Černel Andreja petek, 3. ura andreja.cernel@guest.arnes.si
Dovečar Šegula Andrejka četrtek, 2. ura andrejka.dovecar@guest.arnes.si
Gomzi Marjana torek, 3. ura marjana.gomzi@guest.arnes.si
Kostanjevec Urška četrtek, 3. ura uka.kost@gmail.com

Krasnik Brigita

(Andreja Štumberger)

torek, 5. ura

brigita.kovacic@gust.arnes.si

andreja.stumberger12@gmail.com

Ploj Ines četrtek, 2. ura inespurgaj@gmail.com
Štancer Mateja torek, 3. ura mateja.stancer@gmail.com
Vrtec Cerkvenjak
UČITELJ RAZREDNIK PROSTOR DAN URA
         
         
         
         
         

 

Vrtec Vitomarci
UČITELJ RAZREDNIK PROSTOR DAN URA
         
         
         
         
         

 

Vam je prispevek všeč? Lahko ga delite.
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
(Skupno 666 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost