Select Page

Spoštovani,

skladno s  šolskim koledarjem so za učence težko pričakovane zimske počitnice. Po odloku Vlade RS je načrtovano počasno vračanje vseh učencev v šole. Vsi učenci naj bi se vrnili v šolske klopi v ponedeljek, 22. 2. 2021, v kolikor bodo epidemiološke razmere v državi to dopuščale. Prepričani smo, da bo temu tako in se bo izobraževanje naših učencev počasi vrnilo v običajne tokove. Vrtca v tednu od 15. 2. – 19. 2. 2021 poslujeta nemoteno v polnem obsegu.

Vsi, ki boste na počitnicah uživajte zimske radosti, vsi ostali pa dni, ki so pred vami, preživite prijetno, varno in sproščeno.

Vse dobro in ostanite zdravi.

 

mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

ravnatelj

Vam je prispevek všeč? Lahko ga delite.
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost