Select Page

Skupaj z Policijskim veteranskim društvom Sever iz Maribora smo za naše učence v prostorih matične šole v Cerkvenjaku, v času med 19. in 26. marcem 2021 pripravili priložnostno razstavo ob obeleževanju 30. obletnice samostojne Slovenije. Razstava je namenjena ohranitvi zgodovinskega spomina in predstavitvi dogodkov iz časa osamosvojitvene vojne v letu 1991. Z bogatimi opisi in fotografijami zelo sistematično opisujejo delovanje takratne milice (današnje policije).  Vsebina razstave je usmerjena v poglobljeno razumevanje takratnih dogodkov in je bogat zgodovinski in didaktični vir, ki bo mladim pripomogel k boljšemu in lažjemu razumevanju takratnih dogodkov.

(Za ogled videa kliknite na zgornjo sliko)

Vam je prispevek všeč? Lahko ga delite.
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest
(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost